Дизайн інтер`єра


Професійно створений дизайн об’єднує всі предмети інтер’єру в єдине ціле. В ньому всі елементи органічно доповнюють одне одного. Для оформлення  квартири підбирають комбінації кольорів, які виглядають гармонійно. За допомогою кольорів можна візуально розширити чи зменшити простір. Дизайн інтер’єру з теплими відтінками зробить житло більш затишним і теплим. В кімнаті, оформленій в холодних кольорах, відчуватиметься прохолода. В кольоровій палітрі стильного інтер’єру превалюють пастельні відтінки, які є фоном для 1-2 яскравих кольорів. За допомогою кольорів і світла спеціаліст з дизайну розділяє будинок на зони.

Досвідчений дизайнер приділяє багато уваги декоруванню приміщення. Він прикрашає ритмічним малюнком різні предмети інтер’єру, розташовані в різних куточках квартири. Ритмічний малюнок об’єднує елементи обстановки в єдину композицію. Дизайнер майстерно концентрує увагу на елементах декору. Він виділяє їх яскравим кольором чи направляє на них світло світильника. Хоча декор має велике значення при оформленні інтер’єру, його кількість має бути обмеженою. Професійний дизайнер ніколи не переступає межу між витонченим смаком і вульгарністю.

Досвідчений фахівець знає, як створити ідеальне освітлення для кімнат з різним призначенням. Він підбирає штори, керуючись напрямком і інтенсивністю природного освітлення будинку. Кімнати, що розташовані на південній частині котеджу, можна декорувати щільними шторами з великою кількістю складок. В приміщеннях, розташованих на півночі, вікна залишають відкритими чи закривають легкими шторами.

Висококваліфікований дизайнер розробляє проект інтер’єру, враховуючи новітні тенденції мистецтва дизайну. Він також втілює свої власні ідеї. Тому авторський  дизайн інтер’єру є сучасним і неповторним. Щоб зробити житло не тільки красивим, а й зручним, фахівець підбирає високотехнологічні пристрої, конструкції і системи. Він звертає увагу на текстуру і фактуру матеріалів. Меблі з рівними і гладкими поверхнями асоціюються з офісом чи медичним закладом. Щоб домашній дизайн інтер’єру викликав позитивні емоції, спеціаліст підбирає м’які матеріали з рель’єфною поверхнею, до яких приємно доторкнутися.